Україна, Хмельницький
29000, Проскурівська 74а,. каб. 415
(0800)50-44-30
(0382)70-39-59
info@gtu.net.ua
noc@gtu.net.ua

Для  забудовників

ТОВ «Глобальні технології України» надає компаніям-забудовникам комплекс послуг:

Проектування кабельної інфраструктури та забезпечення її послугами зв’язку;

Сьогодні інформація є невід’ємною частиною ефективної роботи не лише окремого офісу, а й будівлі в цілому. Сучасні будинки немислимі без чітко налагоджених систем зв’язку. Комутаційні мережі є важливим складником інфраструктури об’єктів. Кожна організація потребує швидкого та ефективного обміну інформацією. Компаніям-забудовникам актуально прокладати кабелі, інтегровані в конструкцію стель, стін та підлоги. Монтаж кабельних систем на етапі внутрішнього оздоблення дозволяє оптимізувати інтер’єр, знижує витрати, створює основу успішної роботи та розвитку підприємства.

Встановлення програмного забезпечення на сервер;

Надаємо можливість встановлення програмного забезпечення на сервери та об’єднання їх у локальну мережу. Встановлюється FreeBSD серверів. FreeBSD – це сучасна операційна система для серверів, десктопів та вбудованих комп’ютерних платформ. FreeBSD забезпечує сучасні мережеві можливості, вражаючу безпеку та продуктивність на світовому рівні, а також використовується на одних із найбільш завантажених веб-сайтів світу та на найбільш поширених вбудованих мережевих пристроях та пристроях зберігання.

Будь-які тарифні плани;

Наша компанія надаємо вигідні тарифні плани, що дозволяє підібрати той тарифний план, як того вимагає ситуація та запит клієнта.

Підключення об’єкта, що будує, оптичним кабелем до нашої мережі вашого об’єкта;

ТОВ «Глобальні технології України» надає можливість прокладання оптичного кабелю на будь-якому етапі будівництва нового об’єкта. Використовуючи технології FTTB, ми якісно конструюємо оптичні мережі, в рамках якого оптика доводиться від вузлів нашої міської опорної мережі до багатоквартирних будинків, тоді як розведення всередині будівель здійснюється за допомогою мідних ліній. FTTB є “оптимальною” технологією, найбільш зручною для міст середнього та великого розмірів. Саме на етапі будівництва прокладка FTTB є найбільш ефективною та непомітною.

забезпечення транспорту для об’єднання об’єктів;

Компанія «Глобальні Технології України» надає для своїх клієнтів один, Private Network — високо захищене з’єднання віддалених локальних обчислювальних мереж (ЛВС, LAN) та/або окремих комп’ютерів, що належать одній компанії, організоване на виділених каналах передачі даних або комутованих з’єднаннях. Маючи властивості виділеної приватної мережі, VPN дозволяє передавати дані через проміжне цифрове середовище (мережа Інтернет) за допомогою апаратних або програмних алгоритмів шифрування/дешифрування транзитного Інтернет-трафіку, встановлених на всіх кінцевих точках VPN-з’єднання.

Таким чином, організація корпоративної мережі VPN дозволяє забезпечувати повну конфіденційність передачі даних всередині корпоративної мережі.

Встановлення відеоспостереження та сигналізації;

Постачання обладнання для систем безпеки, проектування монтаж та сервісне обслуговування систем відеоспостереження, систем контролю та управління доступом та охоронної сигналізації для об’єктів різного призначення.

Системи відеоспостереження дають змогу здійснювати відеоконтроль за ситуацією на об’єкті. Системи відеоспостереження дають унікальну можливість відеозапису подій, контролю за ними та запису їх на цифрові або магнітні носії інформації.

Автоматична система охоронної сигналізації широко використовується при оснащенні різних типів приміщень (житлові, виробничі, складські, установи і т.п.). Основою охоронної системи є контрольні датчики, які передають інформацію на центральний контрольний пункт. При цьому охоронна сигналізація може бути не тільки автономною, а й функціонувати в комплексі з іншими системами безпеки об’єкта, що охороняється. Система охоронної сигналізації дозволяє контролювати приміщення або територію 24 години на добу.