З днем Держспецзв’язку України
![З днем Держспецзв'язку України](https://gtu.net.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-25_21-27-18-841.jpg)
Вітаємо з Днем державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України!
Сьогодні ми відзначаємо вашу важливу роль у забезпеченні безпеки і захисту інформації в нашій країні. Ваша праця та професіоналізм є невід’ємною частиною функціонування держави в умовах постійної загрози кібератак, шпигунства та інших викликів, пов’язаних із захистом інформації.
Ви щодня працюєте на благо України, забезпечуючи захист важливих державних систем і інформації від потенційних загроз. Ваша відданість та професіоналізм надають нам силу та впевненість у забезпеченні безпеки нашої країни.